"ADEPT"
...OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW... WROCŁAW

 
Opinie naszych kursantów

Zapraszamy na naszą drugą stronę www.facebook.com/oskadept/


Opinie będą zamieszczane po przesłaniu na adres mailowy: biuro.adept@prokonto.pl

Zamieszczamy wszystkie opinie pod warunkiem, że są od kursantów mających jazdy w naszej szkole.
P.S. Szkół nauki jazdy o nazwie ADEPT jest kilka (np. w Środa Śląska, Kłodzko, Tychy, Kraków czy Kluczbork) i nie odpowiadamy za ich sposoby uczenia.W związku z tym nie pozwalamy osobom z zewnątrz na zamieszczanie opinii. Niektóre ze szkół, np ADEPT ze Środy Śląskiej nie posiadają własnej strony internetowej co skutkowało wysyłaniem opinii pod naszym adresem.
______________________________________________________________________________________________________________________________

(fb) Руденко Катерина zrecenzowała: OSK ADEPT5 gwiazdek

 

Milena 03.02.2021

Chciałabym z całego serca polecić szkołę jazdy ADEPT !!!!

Jeżeli chodzi o podejście instruktorów oraz całe szkolenie wszystko na plus..
Teorie miałam z Panem Krzysztofem,bardzo miły człowiek,wszystkiego dokładnie uczył.
Praktykę natomiast miałam z Marcinem, który dokładnie tłumaczył, był baaardzo cierpliwy :). Atmosfera była bardzo miła.
Polecam Wszystkim tą oto szkołę jest NAJLEPSZA !
P.s... zdałam teorię i praktyczny za pierwszym podejściem :)
 
 
Klaudia 14.11.2020 (opinia z fb)
 

 

Przyszłam do Pana Marcina z innej szkoły w której uczyli mnie jeździć tak, że tylko tym jednym autem bym umiała, a co się później okazało nawet nie (nie zdane za pierwszym podejściem). Wybór tej szkoły to był zdecydowanie strzał w dziesiątkę, Pan Marcin jest profesjonalistą i widać ze uczy z pasji. Przez ok. 5 spotkań nauczyłam się wszystkiego od nowa tylko tym razem prawidłowo i dzisiaj egzamin zdany bezbłędnie. Bardzo polecam!!!❤️

 
 
Karolina 01.10.2019
 
 
     Panie i Panowie, od dzisiaj proszę mi mówić baby driver. Zdane za pierwszym podejściem! Szczególne podziękowania dla Marcin Pajączkowski za cierpliwość i dobry humor! Polecam także przyszłym kierowcom szkółkę jazdy OSK ADEPT.
 

 

Najlepsza szkoła jazdy! Serdecznie polecam!

 
 
Sylwia 2017/07/26
 
Najlepsi!! Godni polecenia , mega cierpliwi , atmosfera super. Bardzo dużo nauki podczas samej jazdy , dokładne wskazówki .
 
 
Kamila 2017/07/18
 
Najlepsza szkoła jazdy we Wrocławiu. Jeździłam z Panem Marcinem i szczerze polecam. Dziękuję za cierpliwość, świetną atmosferę i dobre przygotowanie!
 
 
Daniel 2017/07/18
 
Super szkola. Polecam kazdemu cierpliwość i doświadczenie.
 
 
Kasia 2017/05/12
 
Marcin jest naprawdę bardzo dobrym nauczycielem - śmiało mogę powiedzieć, że mimo kursu w innym osk to właśnie dzięki godzinom dodatkowym u Niego udało mi się nie tylko zdać za pierwszym razem, ale też opanować stres za kółkiem:) bardzo dużo wskazówek merytorycznych, fajna atmosfera zajęć. Niewątpliwie jedno z najlepszych OSK we Wrocławiu. Pozdrawiam:)
 
 
Wojtek 2016/05/11
 
Egzamin praktyczny oraz teoretyczny zdany za 1 podejściem. Szkoła godna polecenia
 
 
Mikołaj 2015/11/06
 
Dokonują cudow! Egzamin w najtrudniejszym miescie w Polsce zdany za 1. razem!
 
 
Aleksandra 2015/08/25
 
Bardzo polecam szkołę Adept!! 
Przede wszystkim duża dyspozycyjność instruktorów, fachowe wskazówki,
mili prowadzący i UCZCIWOŚĆ ! (Nie ma naciągania na dodatkowe
niepotrzebne jazdy) ⭐?⭐?⭐?⭐?⭐?

Wysłane z iPhone'a
 

Roksana 2015/03.13

Witam serdecznie. Dziś w ten szczęśliwy dzień - 13 marca w piątek 2015 roku udało mi się w końcu zdać prawo jazdy! Długo walczyłam o ten dokument i nigdy nie zapomnę wielokrotnego stresu związanego z całym przebiegiem drogi egzaminacyjnej. Godzinę przed umówiłam się ze wspaniałym i wyrozumiałym instruktorem - Panem Krzysiem Pajączkowskim, żeby pojeździć i się trochę wyluzować. To mi bardzo pomogło. I właśnie dlatego polecam z całego serca szkołę "ADEPT". Przede wszystkim, ponieważ mają wspaniałe podejście pedagogiczne, o czym wiele szkół nie ma w ogóle pojęcia i woli wyłudzać od ludzi jedynie pieniądze. Przekonałam się o tym z resztą na własnej skórze. "ADEPT" tak nie działa. Tutaj panuje przemiła atmosfera podczas jazdy, nie ma stresu, a wiedza przekazywana kursantom nie idzie w las, wręcz przeciwnie! Bardzo spodobało mi się wyjaśnianie parkowania poprzez wizualizację na małych zabawkowych autach. To pozwala zrozumieć od razu wszystkie techniki tego elementu egzaminacyjnego! Dodatkowo pomijając egzamin dowiedziałam się o wielu przydatnych wskazówkach, które na pewno będę wykorzystywać już na drodze. W poprzedniej szkole, w której robiłam cały kurs niestety nie nauczyli mnie kilku elementów egzaminacyjnych, nie miałam o nich pojęcia dopóki nie wykupiłam w "ADEPCIE" dodatkowych godzin. Gdyby nie Pan Krzysiu, pewnie męczyłabym się dalej. Bardzo żałuję, że od początku nie chodziłam tutaj na kurs... A więc do przyszłych kursantów - jeśli chcecie zdać prawko, zapiszcie się koniecznie do najlepszej szkoły na kurs we Wrocławiu - do "ADEPTU", nie pożałujecie! :)

Pozdrawiam gorąco Pana Krzysia i niedługo dzwonię się umawiać na autostradę! :)

 

Ewa 2014/08/02

Przesympatyczni, wyrozumiali, opanowani i przede wszystkim KOMPETENTNI
Instruktorzy, którzy potrafią odpowiedzieć na każde możliwe pytanie!
Każda jazda była dla mnie ogromną przyjemnością, a dzięki
cierpliwości Panów pozornie najtrudniejsza rzecz stawała się prosta.
Zdecydowanie wybór OSK "Adept" był najlepszym z możliwych, polecam go
każdemu kto chce nauczyć się jeździć w miłej i przyjaznej atmosferze!

Pozdrawiam serdecznie.


Alicja (komentarz sms) 2014/05/27

Odebrałam mój długo oczekiwany dokument :)
Jest taki piękny, powieszę go na ścianie i będę się na niego cały czas patrzeć :D hehe..
Dziękuję jeszcze raz za CIERPLIWOŚĆ i miłą atmosferę na kursie:)
Mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy na drodze w przyjaznych okolicznościach :P


Marzena i Eryk 2014/01/04
W szkole Adept mieliśmy (niestety) tylko jazdy doszkalające. Żałuję, że nie cały kurs, bo podczas tych paru godzin doszkalających nauczyliśmy się więcej niż podczas całego kursu w innej szkole. Parkowanie pojęliśmy w mig, dużo praktycznych wskazówek, wsparcie do samego końca. Mimo, że podczas umówionych jazd popsuł się jeden z samochodów, panowie potrafili tak dopasować nam godziny, aby wyjeździć je do egzaminu (w poprzedniej szkole nie udało nam się wyjeździć wszystkich godzin doszkalających przed egzaminem (bo nie ma instruktorów, bo to, bo tamto - a ponoć osoby przed egzaminami mają pierwszeństwo). Szkołę tę polecam każdemu, kto zamierza jeździć, kto w siebie nie wierzy, że potrafi opanować praktykę jazdy, ale też osobom pewnym siebie, aby nauczyły się pokory i kultury na drodze.

Michał 2012/10/04
Bardzo fajnie przekazana teoria, szczególnie od strony praktycznej. Jazdy bez stresu, świetne przygotowanie pod egzamin - jak sobie radzić, na co uważać. Polecam!


ten naj lepszy Adrian 2012/08/26
co można powiedzieć o tej szkole no normalnie szkoła the best

Patryk 2012/08/16
Bardzo dobra szkoła z ręką na sercu polecam ją wszystkim znajomym, którzy chcą naprawdę nauczyć się jeździć a nie tak jak w innych szkoła tylko jak zdać egzamin państwowy. Mam bardzo pozytywne wspomnienia związane z tą szkołą. Pozdrawiam Pana Krzysztofa i Marcina.


Krzysiek
(komentarz w Panoramie Firm) 2009-06-05

Wielki POZYTYW!!! Szkoła godna pochwały!!! Od początku do końca wszystko w jak najlepszym porządku!!! Niezwykle mili Instruktorzy, którzy potrafią przekazać całą swoją wiedzę niezbędną do zdania!!! Polecam WSZYSTKIM, którzy chcą szybko, w miłej atmosferze, przygotować się do egzaminu!!!